Skip to main content
 • About Us
Moderní restaurace s českou kuchyní v centru Prahy
Rezervujte si stůl: +420 222 881 212

The Artisan je nová restaurace v centru Prahy zaměřená na moderní českou kuchyni nabízející poctivé a kvalitní jídlo. Stálou nabídku i týdenní menu připravuje šéfkuchař David Rejhon se svým týmem z kvalitních surovin pocházejících téměř výhradně ne více než 200 km od Prahy, případně vypěstovaných přímo u nás v unikátním kultivátoru na výhonky a bylinky. Volba lokálních farmářů a dodavatelů surovin odráží zejména sezónnost a kvalitu.

 

 „Naše dodavatele si pečlivě vybírám, často jde o dlouhodobou spolupráci s lidmi, které dobře znám a důvěřuji jim. Odebíráme převážně suroviny, které pochází z našeho regionu, což zaručuje čerstvost, rozmanitost a samozřejmě nenáročnost pro životní prostředí." 

- David Rejhon, Executive Chef

 

Kombinace autentického menu, odpovědného přístupu a uvolněné atmosféry s interaktivním servisem dělá z naší restaurace ideální místo pro pracovní oběd, romantickou večeři, rodinný nedělní brunch i oslavu speciálních příležitostí.

About us image new
 • Adresa
 • V Celnici 1028/8, Prague 110 00
 • Otevírací doba

 •  

  Restaurace The Artisan

   

  Po - Pá

  6.30 - 15.00

  So - Ne

  7.00-15.00

 •  

   

  The Artisan Bar & The Artisan Corner

   

  Po - Ne

  6.30 - 22.00

About Snippet 1
Executive Chef
David Rejhon nemá rád stereotyp v kuchyni, což dokládají jeho pestré gastronomické zkušenosti od restaurací v Praze, New Yorku, Bangkoku, Saigonu nebo Hongkongu až po velké cateringové akce na seriálu Moto Grand Prix. Je také zapáleným milovníkem lokální kuchyně. The Artisan je místem, které mu dává možnost proměnit českou kuchyni v moderní a nezapomenutelný zážitek. David si také potrpí na ty nejkvalitnější lokální suroviny, které hledá u místních dodavatelů, s nimiž udržuje velmi úzké vztahy.
Back to top